Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek hasonló? A...

Volt valakinek hasonló? A másik kérdés, hogy vérzés alatt megvizsgálna orvos? Vagy kérjek egy hasi ultrahangot? Eléggé idegesít a dolog.

Figyelt kérdés
Egy éve szültem természetes úton,4 hónap után jött meg a menstruációm először. Akkor 15darab apró cisztát talált az orvos mindkét petefészkemben. Már nem szoptatok 4 hónapja. Azóta tökéletesen beállt,óramű pontossággal jött meg minden hónapban,kivéve most. 10nappal előbb jött meg. Ugyan olyan mint szokott lenni.

2016. ápr. 12. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Jol ertem, a kerdesed az, hogy a cisztak miatt kellene visszamenned a nögyogyaszhoz, de epp most menstrualsz? Hasi ultrahanggal nem lehet jol vizsgalni a cisztakat, ahhoz mindenkeppen hüvelyi ultrahang kell. Azt tud csinalni az orvos akkor is, amikor menstrualsz. Peldaul a meddösegi kezelesnel a ciklus eleji ultrahangot nekem mindig a 3. napon csinaltak, ilyenkor meg mindig menstrualtam. Ezert pl. ott volt kiteve ingyen tampon is, hogy a vizsgalat elött kivett tampont utana tudja az ember potolni.
2016. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem. Miért akarod, hogy még vérzés alatt megvizsgáljon? Miért nem jó neked, ha a mensi után mégy a dokihoz?
2016. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!