Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megrazott az gitar erosito...

Megrazott az gitar erosito lehet bajom?

Figyelt kérdés
Ki akartam kapcsolni az erositot es a jobb ujjamnal megrazott vagy megcsipett az erosito egy kb kis csik van rajta de mar elhalvanyult de kicsit elegge raparaztam meg utanaolvastam hogy masokat is megrazta az aram es kesobb is lehet problema ezzel menjek el orvoshoz vagy szerintetek nem lehet nagy problema vele? Sgyik ismerosom szerint csak lehet fel voltam toltodve es azert lehetett de azert erdekelne ki mit mondd :) A kezem mintha zsibbadna kicsit de lehet hogy bemagyarazom mert hajlamos vagyok erre sajnos de inkabb csak meg vagyok ijedve

márc. 2. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Megvagy még? :]
márc. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nézesd meg orvossal magad, az a biztos. Ilyenkor mindig el kell menni, hogy kizárják az esetleges szervkárosodást.
márc. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod. Gondolom nem az anódfeszültség rázott meg csak néhány tíz volt.
márc. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!