Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha megrázott volna az àram...

Ha megrázott volna az àram azt észrevettem volna? Ennyitől lehet bajom?

Figyelt kérdés
Számítógépes munkát végzem, telefonos ügyfélszolgálaton dolgozom. Nem működött a headsetem mert sajnos el volt törve a fekete rész ami a kábeleket összetartja. Nem hallott az ugyfel így reflexbol azokat a fèm szálakat összefogtam az ujjaimmal. Nem fajt nem csípett nem éreztem semmit, csak ma picit gyorsabban ver a szívem (ami elvileg a mai hidegfront tünete is lehet.) ez reggel 8kor történt. Szerintetek van okom aggodalomra ? Mennyire erős áramkörben van a számítógéphez usbvel csatlakoztatott mikrofon?
2020. nov. 20. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy rázott meg.

Hidd el, ha megráz, azt megérzed.

2020. nov. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincsen olyan áram, ami gondot okozhatna. Ha tényleg megrázott volna az áram, akkor most nem írogatnál itt. Az nagyon kellemetlen, általában azonnal jelentkező tünetekkel jár. Persze azért szoktak megfigyelést alkalmazni, nehogy később jöjjön elő a gond. De a szíved most a pánik miatt is vethet gyorsabban. Szóval : nyugi!
2020. nov. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is gyorsabban vert a szívem es random elkezdett bedobogni.


En várandós vagyok, nem rázott meg az áram. De nem is tudtam, hogy a hidegfront is okozhat ilyet! Durva.:)

2020. nov. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!