Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni "brainfog",...

Mit lehet tenni "brainfog", azaz agyköd ellen? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Vega vagyok; vashiányos, illetve pár éve talán depressziós is. Legalábbis jó pár jel erre utal. Hajnali 1-2 körül megyek el aludni; el van csúszva az egész bioritmusom. Nem jó, tudom. Talán ezek miatt van az, hogy gyakorta köd borítja az agyam, és kissé tompa vagyok? Ha igen, mit lehet tenni ellene? Korábban fekvés, magnézium, vas, B vitamin használhat? Mit (ne) szedjek még? Esetleg valami alternatív módszer is használ pluszba? Ti hogyan másztatok ki ebből az állapotból? Előre is köszönöm a tippeket!

márc. 12. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
pálinka
márc. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legelj több lucernát, az tuti működik.
márc. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Nekem 2 évig volt, már alzheimertől kezdve agydaganatig minden megfordult a fejemben, plusz a neurológusom fejében is. Nem emlékeztem semmire, sokkal butábbnak éreztem magam, lassú voltam, állandóan homályosan láttam, kikapcsolt az agyam nonstop. Amilyen hirtelen jött, úgy is múlt el. Egyik napról a másikra.
márc. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Feküdj le minden este legkésőbb 10-kor, pihend ki magad, és mozogj rendszeresen, vasat pótold ha abból hiányod van, mást inkább étkezéssel, egyél diót, mandulát, mogyorót, szotyit, azok nagyon egészségesek.
márc. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!