Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kéz, láb izzadás ellen?

Kéz, láb izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Mióta az eszemet tudom ez a probléma fennáll, hol jobban, de vannak napok amikor fel sem tűnik. Öröklött az szinte biztos, anyukám kinőtte egy idő után, csak az érdekelne hogy ezzel milyen orvoshoz lehetne elmenni megmutatni? Hátha ő tudna ideiglenes megoldást javasolni. Esetleg bőrgyógyász? Ezek az itthoni hintőpor és társai taktikák nem váltak be sajnos, egy vastagabb zokniban elázik a lábam de zokni nélkül még rosszabb, mert úgy meg csúszik. A kezem az szinte folyton, illetve amit megfigyeltem, hogy stressz hatására fokozódik, de szerintem ez valamilyen szinten természetes is. Előre is köszönöm a válaszokat!

febr. 20. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Elektrolízises kezelés, de otthoni gépek is vannak, a pici áram normalizálja a pólusokat.
febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szorongás nem játszik?
febr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De, de ilyen szinten nem.
febr. 22. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!