Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha front van, hogyan érzitek...

Ha front van, hogyan érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már pár napja szédelgek, fáj a fejem (nem egész nap és kibírhatóan), a szorongásom erősebb, néha egyet furán ver a szívem (nem tudom pontosan,de vagy kihagy egyet vagy nagyon erőset dobban, egy pillanat az egész), légszomjam van, ami ásításra elmúlik, fáradt vagyok és gyenge, étvágytalan.


Az orvosmeteorológia már három napja kettős frontot ír, előtte meg meleget.


Szerintetek a frontok miatt érzem furán magam, vagy valami betegség lehet?


Pánikbeteg vagyok valamint pont három éve diagnosztizáltak szklerózis multiplex-szel.



márc. 14. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hideg front esetén fáj a fejem.
márc. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Front egy hülyeség. Aki sokat ül a szobába az persze hogy érzékeny.
márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fáradékony, nyomott vagyok. Ha erős hideg front jön akkor veszettül fáj a derekam.
márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell menni a szabadba többet és nem lesz front érzékenység
márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2-4-es, kimenni úgy, hogy pl szédülök és olyan migrénem van, hogy kettőig nem látok :D csodás ötlet.


Kérdező: nálam fejfájás, szédülés, gyengeség, ájulásérzet.


Amúgy minden nap sétálok 1-1,5 órát, ilyenkor nem, mert tényleg szörnyen megvisel.

márc. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Szaúd-Arábiában is szokott fájni az emberek feje, pedig ott nincsenek frontok.

Én pont ugyanúgy érzem magam bármilyen front előtt/alatt/után, mint amikor nincs front.

márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Frontérzékeny vagyok. Szédülés, fáradtság, hányinger és még sorolhatnám. Nagyon kellemetlen tud lenni. Hozzá kell tennem, hogy egészségesen élek/mozgás, étkezés/
márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!