Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy ne legyen...

Mit csináljak hogy ne legyen ilyen fájdalmas felkelni?

Figyelt kérdés

Minden reggel fáradtan kelek, hiába alszom eleget, de rendesen fizikailag is érzem magam kimerülve,ahhoz tudnám hasonlítani mintha nagyon sokat túráztam volna. Első órára nem bírok sokszor bemenni az egyetemre mert nem bírok felkelni és visszaalszom. Vagy ha be is megyek első órára, amint hazaérek, lefekszek és nem az van, hogy szunditok egy órát hanem rendesen bealszok 4-5 óra hosszára. Miért vagyok ennyire fáradt?

22/N vagyok.



márc. 22. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Penco Ultra Endurance Drink

OLIMP SPORT - ISO PLUS - 1505 G

márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elég pihentető az alvásod, tehát minőségi az alvás? Minőségi párna, matrac, amik nem tizenéve használtak és deformáltak? Hány fokban alszol, nincs túl hideg vagy meleg? Elég sötét van a szobádban?


Hánykor fekszel le, hány órát alszol? Mindig ugyanakkor fekszel le és kelsz? Lenyomod a szundit, és visszakómálsz?


Eleget iszol?


Eleget sportolsz? Tudom, fáradtan nagyon nehéz, de hordozói kör, ha fáradtan nem sportolsz, egyre nehezebb lesz magad rávenni. A sport pedig segít jól aludni, segíti a keringést, immunrendszert, hormonokat stb. Nyilván nem elalvás előtt 1 órával kell mozogni.


Vérvételen mikor voltál utoljára? Lehet vashiány, pajzsmirigy, hormon gond stb.

márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!