Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bölcsességfog kivétele mennyir...

Bölcsességfog kivétele mennyire fájdalmas? Hogyan csinálják? Ha nagyon szükséges, akkor államiban is fizetni kell ezért?

Figyelt kérdés

jan. 29. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Állami ellátásban, ha van érvényes eü. biztosításod, akkor nem kell érte fizetni, csak kb. 3 hónap az előjegyzés. Egyébként nem fáj, mert elérzéstelenítik, csak kellemetlen, ha hosszabb művelet, mert akkor sokáig kell nyitva tartani a szád és matatnak benne.
jan. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
38%
Nekem így alól műtötték ki államiban, nem kellett fizetni. Kb. a szájzár és a dagadás volt benne a legrosszabb, semmi különösebb fájdalomra nem emlékszem.
jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
38%
*íny, bocsi, autocorrect
jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem kell fizetni érte, ha a körzeted szerinti fogorvoshoz mész. Nálunk kb. 1 hónapra adnak időpontot, de ha nagyon fáj, bármikor mehetsz, és sürgősségi alapon azonnal megcsinálják, én is így voltam. Hétfőre volt időpontom, de pénteken már annyira fájt, hogy elmentem, és kihúzattam. Adtak érzéstelenítőt, egyáltalán nem fájt, inkább megkönnyebbülés volt.
febr. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!