Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magától rángatózó lábujj,...

Magától rángatózó lábujj, mitől, mi lehet?

Figyelt kérdés
Szebbeket mindenkinek, nos nem húznám hosszúra a szót. Tegnap este óta, van az velem, hogy kettő bal oldali lábam ujja, magától rángatózik. Semmi fájdalommal nem jár, és nem is nagy rángások, hanem kicsik, és lüktető érzésük van, de megállás nélkül. Körülbelül reggel 3kor kezdődött, és azóta meg sem áll, sem alvás után, se semmi, csak ideiglenesen akkor, ha rajta állok, és ha egyéb esetekben mondjuk kiegyenesítem úgymond, de még az után is, és fogalmam sincsen mitől lehet. Nem nagyon szeretnék belegondolni dolgokat, mert valószínűleg nincs miért, de esti rutinomhoz hűen, az előtte egy órával ki roppantottam a nyakamat, nem fordítottam ki nagyon, sőt, majdnem hogy semennyire, de viszont nagyot roppant, és azóta mintha az ottani jobb hátsó része a fejemnek is időlegesen fájna. Esetlegesen megvan az esélye hogy becsíptem egy ideget, vagy elszakítottam, és esetleg agyvérzés napokkal előtti előjele , vagy hasonló? Fogalmam sincs mi lehet, de idegesítő.

ápr. 2. 00:48
 1/5 Peti20519 válasza:
Hozzátenném. Hogy maga a kis esti rutinom hogy mindenem, óvatosan kiropogtatom. Lábujj is köztük. Hátha segít az információ
ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy megnyugtassalak: kb egy eve rangatoznak bizonyos testreszeim. Kezdte a vadlim, utana a jobb kisujjam, utana a jobb mutatoujjam, szemhejam. Amikor az egyik elmult, jott a masik. Nagy esellyel ezek semmi problemat nem okoznak. Foleg, ha regota fennall es nincs egyeb problemad. Akkor 100% hogy ezek joindulatuak.

Keress ra: benign fasciculation syndrome


Egyebek mellett siman lehet egy becsipodott ideg is.

ápr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos, igen, mint mondtam, nem próbálok belegondolni sokat, de, őszintén nem hinném hogy csak úgy a semmiből egy random szindrómám keletkezne, főleg hasonló, még ha nem is annyira komoly. Én magam is arra gondolok hogy valszeg becsípődött ideg, ami amúgy szintúgy nem jó dolog egyáltalán, csak remélem hogy azért nem valami rosszabb
ápr. 2. 22:13
 4/5 A kérdező kommentje:
És csak az egyéb olvasóknak közölném, már ha vannak, hogy azóta is tart. Meg még hozzátenném #2, hogy hasonló nekem is szokott lenni, néha napján csak random, pár másodpercig/percig rángatózik pl a vádlim, de nem a lábujjam, napokon keresztül.
ápr. 2. 22:15
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Mint mondtam, nekem is a vádlival kezdődött, majd szépen sorban jöttek a különböző testrészek. Mindegyik rángott random időközönként, kb. 2 hétig, utána elmúlt. Most jelenleg nem veszem észre, hogy bármi rángatózna.
ápr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!