Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyenge vagyok,fáj a torkom és...

Gyenge vagyok,fáj a torkom és a nyelés,illetve folyik az orrom és fáj a fülem, az orvos még is azt mondta nem lát semmit,akkor mi van velem?

Figyelt kérdés

Kb 4 napja iszonyat rosszul vagyok,nem bírom ellátni a napi teendőimet,ahogy egy kicsit is megerőltetem magam folyik az orrom és nagyon legyengülök.Nem bírok dolgozni,ki vagyok teljesen fáradva és a nyelés is fáj.Érzem,hogy valami nincs rendben de az orvos szerint nincs látható jele.Ég a szemem is,és nagyon figyelmetlen is vagyok.

Hiába pihenek nem segít ,bár egy pihenésem sem kielégítő.

Sokszor felkelek,nyugtalan is vagyok pedig szedek rá gyógyszert.

Inhalálok is,de az sem segít.

Egy szabadnapot kivettem,hátha jobban leszek,de úgy érzem a szemem is ragad le folyamatosan,mi a baj ?


ápr. 4. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nátha, influenza. Fura, hogy az orvos "nem lát semmit" - hogy értette ezt? Torokfájásnál általában szabad szemmel láthatóan gyulladt, piros a torok, meg azt csak látja/hallja, hogy náthás vagy, folyik az orrod, hangodon is hallattszik, hacsak nem vak.


Nem akar kiírni táppénzre vagy mi? Antibiotikumot vagy egyéb gyógyszert valóban fölösleges felírni.


Nem 1 szabadnapot kell kivenni, hanem betegállományb menni és feküdni, pihenni, ha nem is ágyban, de mondjuk a kanapén pokróccal, aludni ha álmos vagy, nem dolgozni. Sok meleg folyadék, tea, levesek, esetleg nem túl durva csípős, ha szereted. Torokfájásra, orrdugulásra vény nélkül kapható gyógyszerek, lázat ne csillapíts ha nincs durva tünet hozzá (fejfájás, hidegrázás stb.), hagyd dolgozni az immunrendszered.

ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,azt mondta nem látja hogy piros a torkom,de szó szerint annyi fáj ha nyelek.

Hidegrázásom nincs,viszont állandóan fázok ,és nem esik jól kint lenni a levegőn.

Sajnos nem tudok mit csinálni,ha nem vesz fel táppénzre,holnap már mennem kell de nem tudom hogy fogok.

ápr. 4. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!