Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mitől fordulhatnak ezek...

Sos! Mitől fordulhatnak ezek elő? 26/F

Figyelt kérdés
Hetek óta rosszul érzem magam, hányingerem is van, illetve sokszor előfordul, hogy hánynom kell, a hajam is hullani kezdett. De van, amikor jobb és napokig nem jön elő, aztán random megint ugyanígy érzem magam. Amikor elmentem orvoshoz, csak annyit mondott, hogy nem tudja ő sem megmondani, valszeg azért, mert egy atomerőműben dolgozom és érhetnek ilyen-olyan hatások, amik miatt az ilyenek előfordulhatnak. Amikor kérdeztem kollégáimat, mondták, hogy nekik nincs ilyen jellegű problémájuk.🤷‍♂️
ápr. 9. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves orvos.

Keress masikat de gyorsan, foleg ha olyan melyen bent dolgozol az eromuben, hogy valoban erhet sugarzas. Aztan lehet, tok mas az ok. Verkep, barmi? Sehova nem kuldott ez a tehetseges doktor?

ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Nem, elintézte annyival, hogy majd akkor menjek vissza, ha huzamosabb ideig tart. 5 hét szerintem elég huzamos idő mondjuk.

ápr. 9. 14:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is.

A magyar atomeromu?

ápr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, Pakson dolgozom
ápr. 9. 14:11
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne hagyd, annyiban. Ha kell, valts orvost, vagy menj maganba, mert ez azert eleg rosszul hangzik.

Jobbulast!

ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Es nem vegyuk mar normalisnak, hogy az atomeromuben ilyen-olyan hatasok ernek....
ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!