Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért ilyen változó a székletem?

Miért ilyen változó a székletem?

Figyelt kérdés
Az, hogy nincs mindennap székletem már megszoktam. Viszont az utóbbi időben, azt vettem észre, hogy egyszer hol nem ürül ki rendesen, hol pedig minden rendben. Aztán ma történt az, hogy pár nap kihagyás után tök normális mennyiségű/ állagú székletem volt,majd ahogy fel álltam a wc-ről mehettem is vissza mert el kezdett görcsölni a hasam és volt egy híg székletem. Azt éreztem mostmár kitisztult,de még mindig étvágytalan vagyok. És ez már nem az első ilyen eset. Étrendem abszolút nem változott az elmúlt évekhez képest.
ápr. 9. 21:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt számos betegség okozhatja.

Ibs, SIBO, Chrone, Colitis, ételallergia, ételintolerancia, megváltozott perisztaltika (stressz miatt vagy éppen ülőmunka miatt).

Góc betegseg, pajzsmirigy, hormonális betegségek.

Tényleg számos dolog okozhat székletváltozast.

Gasztrón kezdj, ha semmi, akkor belgyógyászat, vérképek, immunológia...stb

ápr. 14. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!