Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Délután óta folyamatosan...

Délután óta folyamatosan tompan cseng a jobb fülem, mi okozhatja? 27/f

Figyelt kérdés
Semmilyen betegségem nincs, vérnyomás okes más tünetem nincs, huzatot sem kaphatott ezért sem értem.

ápr. 10. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Tinitus, fülzúgás a neve... keress rá neten.Nem akarlak megijeszteni, de fül orr gégészetet keresd fel mihamarabb, ha nem múlik..Nekem 3 hónapja sípol mint a fene, teljesen kicsinál
ápr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem évek óta folyamatosan cseng,mióta egyszer túl nagy súlyt emeltem.
ápr. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg kell szokni és együtt kell vele élni. Nem lehetetlen...
ápr. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem fél évig csengett csak a bal, pszichés oka volt, túlzott stressz.
ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4-es és elmúlt?
ápr. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most engem is nagy stressz ért lakas vásárlás stb és nagyon sokat idegeskedem agyalok rajta h rendbe legyen lehet ez az oka?
ápr. 11. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, elmúlt, mert más lett a főnököm, és már nincs stressz.
ápr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es, sípolt 24 órában, vagy neked hogy volt? Vagy néha csak csengett?

Kicsit hitetlenkedve olvasom (nem azt állítom, hogy hazudsz) Csak nemigazán szokott ez elmúlni az esetek túlnyomó rész~ben.

Válaszod adna egy mis reményt nekem is

ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nem éppen 24 órában sívolt, hanem úgy napi 8-15 órát. Sokszor éjszaka, azaz legtöbbször délután kezdődött és nem hagyott este aludni, éjszaka felerősödött, borzasztó rossz volt. Ha el is aludtam, sokszor felébredtem, nem tudtam semmivel sem szüntetni, aztán, amikor új munkahelyem lett, és többé nem találkoztam a pszichopata főnökömmel, hanem egy teljesen normális ember lett az új főnököm, kb 1-2 hét után elmúlt.
ápr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!