Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van néha hányingerem?

Mitől van néha hányingerem?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hete, hogy voltam fogorvosnál és hát nagyon rá stresszeltem, mert iszonyatosan félek. Utána írtam zárthelyi vizsgákat, volt hogy napi 2 és hát arra is rá stresszeltem.


Végén már arra stresszeltem, hogy ne stresszeljek. xD


És azóta az van, hogy szúr a gyomorszájam. Illetve egyik nap reggel ahogy felkeltem hányingerem volt (ez volt 2 napig). Most már jobb mert ma már nem annyira szúr.


Legfőképpen evés után szokott úgy kavarogni a gyomrom. Illetve van hogy elkap a hányinger de nagyon és úgy érzem mintha sok savam lenne.


Ma is ez volt, ültem órán és 1.5 óráig hányingerem volt, kavargott a gyomrom. Viszont van hogy elmúlik.


Egyik nap egész nap hányingerem volt, ma már csak 1x kapott el. Úgyhogy nemtudom mitől van.


Barátom szerint a stressz beleállt a gyomromba és mert keveset és rendszertelenül ettem az elmúlt pár napban a vizsgák miatt.


Úgyhogy lehet szorongás is, nemtudom.


Valakinek valami tipp illetve tanács?


20/L


ápr. 22. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől a gyomrod savat termel, ettől fáj és ettől van hányingered. Citromfű, menta tea jó lehet. Éjszakára kipróbálhatod a valeriana relax tablettát, ez is gyógynövény alapú, mem gyógyszer.
ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Kipróbálom, hátha jobb lesz. Máskor is volt, hogy napokig hasmenésem volt stressz miatt. De ilyen nem volt, hogy gyomorszúrás meg hányinger legyen 😅

ápr. 22. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos reflux
ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!