Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arra ébredtem hogy a bal...

Arra ébredtem hogy a bal mellem alatt nagyon fáj a gyomrom és hányingerem van.de kisugárzik a hátamba is, vagyis azis fáj. Eléggé rossz a tartásom ami miatt néha a levegő vétel is rossz. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 06:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy lehetséges hogy a hátam miatt fáj bal oldalt a mellem alatt? De ilyen még sose volt pedig sajnos régóta rossz a tartásom, de most a hátam is eléggé fáj. Remélem nem valami szíveredetű probléma
2023. máj. 8. 06:05
 2/3 A kérdező kommentje:
Ugy tudnám mondani, hogy a bal lapockám alatt fáj, de így nem szokott. Ez lehet attól,hogy nagyon rossz a tartásom, ráadásul nem mozgok sajnos semmit.
2023. máj. 8. 06:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet bordaközi izomgyulladás.

Általában ha a bal oldalon van (többségében mindkettőn van) akkor tud hányinger szerű érzetet kelteni, plusz ha átsugárzik akkor úgy érezheted, hogy szív tájéki.


Onnan tudod kideríteni, hogy elől elkezded nyomkodni apro pontokban haladva a bordaközi izmokat és ha valahol erős fájdalmat fogsz érezni, akkor valószínű ez van.

2023. máj. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!