Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valaki tud segíteni? Szédülés...

Valaki tud segíteni? Szédülés miatt kérdezném, hová, merre induljak?

Figyelt kérdés

Rengeteg probléma miatt mászkálok dokihoz, így ezzel már elfáradtam, nem tudom, menjek, egyáltalán hová?

10 éve zúg a fülem, évente 1-1 hétre szédülés, nehéz járás miatt otthon ülök, munkkámat sem tudom ellátni.

Fülproblémám miatt rendszeres kontrollra járok Klinikára, műtötték is többször, de problémát nem talált a prof, ami zúgásra, szédülésre adna okot

Agyi problámára eddig nem gyanakodtam, mert 5-6 éve durvább ez a szédülés azóta kiderült volna, valamint CT volt 10 éve a zúgás miatt, mindent rendben találtak.

Nyaki gerincfájdalmaim viszont vannak. De durva! HÁtrahajtom a fejem, iszonyatosa fájdalom, és erősödik a szédülés. Többnyire fej hátrahajtáskor a legrosszabb. Be van feszülve a nyakam, de rútul. És emellé már asszem pánikolok is, mert elegem van.

Szememre szemüveg kell, amit nem tudok megszokni, fáradt a szemem, de egy szemész arra is azt mondta, hogy fejfájás igen, de szédülés nem lehet.

Pajzsmirigy és IR betegség miatt járok dokihoz, azt végre egyensúlyba hoztam, de nem attól van a szédülés, azt mondta, főképp úgy, hogy kezelve vannak ezek is.

Valaki? Tapasztalat? Köszönöm



2017. jan. 30. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Csigolya meszesedés = agyi keringési probléma = szédülés.

A leírtak alapján én mindenképpen ebben az irányban indulnék el.

2017. jan. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! És reumatológia? meg hát 33 évesen? :((((
2017. jan. 30. 09:40
 3/4 anonim ***** válasza:

A korodat nem írtad.. lehet hogy "csak" elcsúsztak a csigolyák (helytelen tartás) és emiatt van a keringési probléma.

Igen, reumatológia, ott meg fogják találni az okot.

2017. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, párom is azt mondja, fiatal vagyok én még ahhoz, hogy meszesedést emlegessek. 33 évesen.És most anatómiai párna után kajtatok és reumatológiai beutalóért, amit javasoltál. Köszönöm szépen!
2017. jan. 30. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!