Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tartsam vissza a hányást?

Hogy tartsam vissza a hányást?

Figyelt kérdés
vagy hasmenést ;holnapután csacsiavató lesz,és kötelező meginnunk 1 olyan turmixot,amibe ecet,tej,gumicukor meg ilyesmi összetevők vannak...és kötelező meginni
2010. okt. 28. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha ki akar jönni, akkor ki kell jönnie. Lehetőleg arra hányj, aki ezt az egészet kitalálta.
2010. okt. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kötelező a szart....a felelősséget meg ki fogja vállalni, ha kórház lesz a vége???
2010. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

mi az, hogy kötelező??? anno velem is meg akartak itatni valamit, kötelező címszó alatt. Mondtam, idd meg te és ott hagytam.


de majd rá kényszerítenek nem??? apjuk f..szát!!!!


22L

2010. okt. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát tavaly ott ordítoztak vkire mer nem akarta meginni...

-.-

2010. okt. 28. 18:56
 5/9 anonim ***** válasza:
te meg hívj rendőrt, ha le akarják nyomni a torkodon...
2010. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj el.
2010. okt. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

18:52 vagyok


hát akkor ordítozzanak, én meg még a képébe is önteném az biztos!!!

sajnos ezek az események már el fajultak addig, hogy csak akkor buli, ha megalázzuk a másikat!


semmi joguk rád parancsolni! és ha azzal ijesztgetnek, hogy ha nem teszed meg utána szívatva leszel az évek során NE hidd el! ezek csak nagy szavak!

2010. okt. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert elsős vagy, az nem jelenti azt, hogy bármit megtehetnek veled ! Nálunk nem volt ilyen, de a kitalálójának a képbe öntöttem volna, hogyha ordítozott volna velem, az ziher !

Hát nehogymár...

2010. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elmegy ilyen szarokra, akkor tenyleg eleg csacsi vagy.... Igya meg a sz@r löttyöt az, akinek ket anyja van. Ne butaskodj mar...
2010. okt. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!