Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem bírom abbahagyni a hányást...

Nem bírom abbahagyni a hányást, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
5-10 percenként kell, ha épp nincs bennem semmi akkor a gyomorsav jön ki, vagy csak öklendezek de nem jön semmi. Ha megiszok egy pohár fizet nem telik el 10 mp és már jön is ki. Ez megy már délelőtt óta. Okát sem tudom, tegnap este iszogattam de nem annyira sokat(3 sört).
2010. dec. 10. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
őőő milenne ha elmennél orvoshoz? lehet elkaptál valami vírust. Amúgy igyál sokat még ha hánysz is, nehogy kiszáradj. esetleg főttkrumlit próbálj enni.
2010. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%

szén tabletta segit

és a vizet kanalanként igyad!!!

2010. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tetris ***** válasza:

Ha rámtör a hányás, nálam ez addig tart, amíg már epét hányok. VAgyis amíg teljesen ki nem ürül minden. Utána abbamarad az ingerencia.

Ha rókázni kell, akkor ne tartsd vissza sztem, mert attól nem múlik el, ha elfojtod az ingert.

Annak idején Dedalon kúpot használtam, ha hányingerem volt.

Jobbulást!!!!!!!

2010. dec. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen intenzív a hányás, akkor tényleg orvos kell, kapsz egy szurit és jobban leszel. Valószínűleg bekaptál egy vírust. Addig is jól lehűtött, ízesítés nélküli teát kortyolgass, de tényleg csak 1 kortyot, utána 10-15 perc szünet, megint egy korty, szünet, stb. Diéta: héjában főtt krumpli sózva, háztartási keksz. Ha van otthon daedalonetta kúpod, nyomd fel, az is gyorsan hat hányás ellen, bár gyermekeknek szánták, én is használtam már és hatott :=).


Jobbulást!

2010. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, az a baj, hogy elmennék én dokihoz, csak nem merek elindulni itthonról. legközelebb meg csak hétfőn van doki. na mindegy. a másik, az a baj, hogy benyakalom a pohár vizet, nagyon kivagyok száradva, ülni is alig bírok, a torkomat is kimarta a hányás, mozogni nem bírok stb.
2010. dec. 10. 18:30
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen :D túléltem
2010. dec. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!