Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozza ezt a szellentéssel...

Mi okozza ezt a szellentéssel kapcsolatos problémát?

Figyelt kérdés

Nem tudom koordinálni a szellentést, hogy visszatartsam-e. Régebben vissza tudtam tartani, most viszont olyan érzés, amikor ugyanúgy visszatartott mint régen, hogy utána megfordul az irány, és mintha levegő menne be a belembe. Valamikor halk, viszont valamikor hangos és belerezonál az egész testem. Nagyon kellemetlen érzés. A bélgáz, viszont távozik belőlem, de ilyen módon.

Lehet, hogy azért történt, mert sokszor tartottam már vissza? Van valami konkrét meghatározása, vagy neve ennek a jelenségnek? Hogy lehet megszüntetni?



máj. 14. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még ilyenről.
máj. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fingani kell. Próbáld ki.
máj. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ miket eszel, mire intoleráns a szervezeted.

Az idő előrehaladtával pedig egyre nehezebb kontrollálni a szelepeket, úgy érzed nem tudod visszatartani csak kirobban belőled, nekem ez a meglátásom.

Inkább a kajára kell odafigyelni, ne zabálj össze mindent.

máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uh én ezt tudatosan tudom csinálni. Ha nem lehet finganom, akkor visszatartom, és ilyenkor én is érzem, hogy visszafelé tör a gáz. Utána, ha olyan helyen vagyok, akkor pedig távozik.
máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!