Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 4 hónapja volt császàrom 2...

Petra1230 kérdése:

4 hónapja volt császàrom 2 hónapja nem szoptatok viszont kb 3.5 hónapja hőemelkedésem van a mellem okozhatja?

Figyelt kérdés

Max 37.2 de én érzem nekem ez sok! Voltam már vérvétel,hai uh, nőgyógyászati vizsgálat és semmit nem talàltak viszont minden nap ebbe vagyok!

Lehet köze hogy meg van egy kis csomó mind 2 mellembe? Nem nagy de érezhető

Aki volt így kérem mitől lehet? válaszoljon hova forudlhatnèk háziorvosom leszarja szó szerinti vérvételt is magán úton csinàlattam vagy esetleg lehet csak a hormonok jatszanak közbe?


máj. 23. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a helyedben akkor magánba mennék endokrinológushoz. Ő fogja tudni, milyen speckó vérvételek kellebek.


(Mert ha a háziorvosod nem vesz most komolyan, nem fog állami endokrinológushoz gondolom beutalni.)

máj. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1/1 köszönöm válaszod megpróbàlom mert ez nem àllapot minden nap
máj. 24. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen tudom, sajnos nem mindent vesznek komolyan a háziorvosok, és magánba kell menni, ott gyorsabb. (Mondom ezt úgy, hogy az én háziorvosom jófej.)


Az endokrinológus majd elküld téged hormon vérvételekre, reméljük csak apró gebasz van, ami könnyen kezelhető :) Valószínűleg 3-5. ciklusnapi és 20-22. napi értékeket fog kérni + pajzsmirigy értékeket.

máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen hiába mondom neki nem érdekli! De viszont szülés előtt soha nemvolt velem ilyen ezért furcsa nekem
máj. 24. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
A kis csomó a melledben begyulladt tejmirigy lehet. Nőgyógyászhoz, vagy sebészetre menj. Valszeg az okozza a hőemelkedést.
jún. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!