Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a fene lehet ez az összetör...

Mezler2 kérdése:

Mi a fene lehet ez az összetörtség érzés alacsony hőemelkedéssel?

Figyelt kérdés
Úgy érzem magam 3 napja, mint akin átment az úthenger, szó szerint. Mint akit összetörtek. 3 nappal ezelőtt elég erős végtagfájdalommal kezdődött, ami végül a jobb alkaromban koncentrálódott. A fájdalom végül elmúlt, de maradt egy durva összetörtség érzés, fáradtság. Hőemelkedésem van mindössze, este 37,3 volt például. Covid nem lehet mert nincsenek felső légúti tüneteim egyáltalán. (56 éves vagyok amúgy...) Mi a fene lehet ez?
ápr. 28. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy közepesen erős bármilyen vírus. Lányom volt így a múlt héten. Mostmar jól van. Jobbulast.
ápr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1:

Köszönöm a választ.

ápr. 28. 10:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen virus, enyhe influenza. Mostanság engem is nagyon le ver
ápr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3:

Köszi. Csak az a furcsa, hogy nincs lázam, csak enyhe hőemelkedésem, nincs torokfájás, orrfolyás stb. Ezért parázok.

ápr. 28. 11:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hőemelkedésem sem volt, csak ez a brutál le vertség meg mindenem fájt. Enyhe has ménes. Ki tudja mit kevertek kovid óta össze ezekkel a vírusokkal.
ápr. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5:

Köszönöm, megnyugtató olvasni, hogy más is volt így...

ápr. 28. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!