Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik orvos tudja felírni,...

Melyik orvos tudja felírni, és mi a gyógyszer neve?

Figyelt kérdés
Már kiskorom óta küzdök utazási betegséggel (vagy ha úgy tetszik kinetózissal (utazás közbeni rosszullét, hányinger, hányás, fejfájás, néha magas vérnyomásos tüneteim vannak). Volt egy tartósabb időszak az életemben, amikor a tünetek nem jelentkeztek, viszont újonnan megint csak találkozok velük utazás során, és egyre gyakrabban. Emlékszem, hogy régen az egyik ismerősünktől kaptunk kölcsön egy gyógyszerből, amit közvetlen utazás előtt kell bevenni. Azonban ezt csak orvosi felírásra adják állítólag. Akkor ez a módszer nem működött, viszont arra gondoltam, hogy újból próbálkoznák. Mivel sok éve tart már ez, ezért kitapasztaltam, hogy ilyenkor mit tudok tenni a tünetek enyhítésének érdekében, de néhány alkalom tényleg nagyon durva, és még utána is sok pihenésre van szükségem, hogy kiheverjem.

máj. 26. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Sima daedalon, vény nélkül kapható.
máj. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, a Daedalon, úgy tudom, nem vényköteles. Viszont magas vérnyomás mellett nem alkalmazható.
máj. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Én is ilyen voltam gyerekkoromban, akkor minden utazás előtt közvetlen Deadelont kellett be vennem. Vény nélküli.
máj. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Haziorvos tud erre irni, nekem volt valami, sajnos nem emlekszem a nevere, de nem daedalon.
máj. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!