Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztétek már úgy, hogy amit...

Éreztétek már úgy, hogy amit kaptok levegőt, nem elég?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban érzem ezt.Reggel soha,inkább délután és este.
2010. nov. 3. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat:Levegő és nem levegőt.
2010. nov. 3. 13:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha, úgy 2 hónapig tartott nekem ez, sóhajtoztam állandóan, hogy kapjak levegőt, már barátom is hülyének nézett, hogy mit sóhajtozok. De nem mentem orvoshoz és elmúlt. Nem tudom mi lehetett ez.
2010. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezdődő asztmád van, de lehet lelki alapon is, sürgősen hagyd abba a tejtermékek fogyasztását, ugyanis az arra hajlamosaknál elősegiti az asztma kialakulását. A nagylányom két éve ugyanezt érezte, nagyon megijedt, sirt is, hogy megfullad. Megpróbáltuk elhagyni a tejtermékeket, szép lassan elmult, ez kb. két hét volt. Azóta nem jött elő neki, de nem is iszik-eszik tejes dolgokat. Próbáld ki, hátha neked is bejön.
2010. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer tarlót égettek a közelemben, akkor igen.

Amúgy ha figyeled magad, akkor hamarabb jön.

2010. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat,azért megnézetem magam.

Utolsó:Igazad van,mert ha figyelem akkor azonnal jön!

2010. nov. 5. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!