Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy be van dugulva a jobb fülem, és nem hallok vele rendesen, valamint fáj, néha belenyilall a fájdalom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Otthoni gyógymódokat tudnátok javasolni? Vagy mégis mi lehet ez? Megnéztem pár oldalt, többet között egy olyat is, amin ezt irják: "Ha a fülcsatorna bejára­tánál található háromszög alakú porc benyomásakor szúró fájdalmat érzünk, kö­zépfülgyulladásunk van. Így diagnosztizálhatjuk gyerme­künk fülfájását is, ha megfá­zásos tünetei vannak, lázas, és a füléhez kapkod. " Kipróbáltam, megnyomtam, de nem fáj, tehát valószinüleg nem gyulladásos. Pár hete már hogy eléggé köhögök, orrom folyik, de nem voltam lázas, nem mentem orvoshoz. Az utóbbi 2-3 napban viszont megint kezdet elöjönni ez a köhögős dolog. Lehet hogy attol van a fülfájás is?
2010. nov. 6. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy csak eldugult a zsírtól. Menj el a fülészetre, majd ott kimossák.
2010. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet úgy dugult be mint amikor az úszástól/repüléstől nem?

akkor fogd be az orrod és nyeld le a levegőt amíg nem hallasz egy recsegő hangot a füledben.

2010. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
második válaszoló! már próbáltam ugy, de nem müködik. a másik (nem eldugult) fülem az pattog rendesen ha fújom a levegöt meg befogom az orrom, viszont a jobb nem. infralámpával esetleg probálkozzak?
2010. nov. 6. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Éjjeli füldugót kivetted ?
2010. nov. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem használok.
2010. nov. 6. 22:48
 6/6 anonim válasza:
az orrod váladéka felcsúszott a füledbe a dobhártyád mögé!!! hord sapkát szedj gyógyszert és 2-3 nap alatt kifolyhat a váladék ha mégse sikerülne válaszd a fülgyertyát
2010. dec. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!