Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet izületi fájdalom...

Mitől lehet izületi fájdalom reggel az ujjakban? Egyáltalán ez az? 23 éves

Figyelt kérdés

23 éves vagyok,három hónapja hónapja szültem,sokat fogytam,48 kg vagyok,sok stressz ér,pánikbtegségre,napi 3 x 0.5 mg xanax-ot szedek.Kisbabám 6 kg-os,egyedül látom el.Reggelente duzzadtak az ujjaim,alig bírom behajlítani,kell egy óra hogy bemelegedjenek.Fájnak is,volt már hasonló tünetem,mikor 12 órán keresztül kukoricát fosztottam néhány éve,pár hónapon keresztül...

Izületes lennék ilyen fiatalon?Porckopásom lenne?Vagy ez a baba körüli teendők,emelgetés stb... miatti sima túlerőltetés lehet?Esetleg lehet a xanax mellékhatása?


2011. máj. 16. 08:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Elolvastam neten és nem ír ilyen jellegű mellékhatásokat a xanax tájékoztatója, tehát valószínűleg attól független.

Sajnos az izületi gyulladás bármilyen korban jelentkezhet, keresd fel a háziorvosod vagy egy rheumatológust és felír rá valamit.

2011. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ,ezt teszem
2011. máj. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!