Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan irnatok le a mgren...

Hogyan irnatok le a mgren okozta fejfajast?

Figyelt kérdés
Az igazsag az,hogy nemtudom pontosan honnan tudom,hogy migrenem van,vagy,hogy mi kulombseg van a sima fejfajas es a migren kozott.
2010. nov. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A migrén féloldalt fáj, de szavakkal nem lehet leírni, mennyire. Szédülsz, reszketsz, hánysz ilyen fejfájás mellett. Rohamszerűen jelentkezik és akár napokig eltarthat. Amikor migrénem van, fekszem az ágyban és imádkozom Istenhez, hogy csillapodjon és ez halál komoly.

Sokan szeretnek dobálózni, hogy "jajj, olyan migrénen van ma", na hát az tuti nem migrén, mert akinek migrénje van, az úgy érzi mentem meghal és kb. beszélni sincs ereje. Sima fájdalomcsillapítókra nem reagál, ez még egy fontos jele. Van aztán a másik fejfájás, ami stressz, front hatására jön ki: ez sokszor magától elmúlik, ha jól kialszod magad.

2010. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindenkinél más...nekem olyankor mindig sírhatnékom volt, úgy fájt (konkrétan bőgtem), mintha satuban lett volna a fejem, hányingerem volt és rohadtul zavart a fény ...most meg már nem szedem azt a fogamzásgátló tablettát és nincs panaszom se..
2010. nov. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!igen fogamzasgatlot nekem is abbakellett hagynom ez volt az egyik oka.es mgrennel erezhetek zsibbadsagot is a fejemben es az arcomon is?szokott olyan lenni hogy csak sotetben voltam jobban egy kicsit es hideg maszkot tettem a szemeimre olyan geleset amit a hutoben kell tartani.
2010. nov. 10. 22:18
 4/4 A kérdező kommentje:
ja es a stressz hatasara jelentkezot ma komolyan megtapasztaltam,a tavalyelotti karacsonyt es szilvesztert csak attuludva tudtam elviselni,meg akkor meg szedtem fogamzasgatlot aztan januartol nem szehedtem tovabb.
2010. nov. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!