Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fejfájást (másnaposságtól)...

Fejfájást (másnaposságtól) mivel csökkenthetném?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 06:37
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni,hogy nem voltam olyan részeg ,mint a disznó! 3 pohár bort ittam,ami kb. 5 dl volt összesen,de úgy tűnik ez is soknak bizonyult,és most eléggé fáj a fejem,de fájdalomcsillapítót nem szeretnék bevenni. Van más módszer is a "másnapos" fejfájásra?
2011. aug. 5. 06:41
 2/11 anonim válasza:
tejfölös kenyér, sok víz, fájdalomcsillapító. szerintem ez a legjobb módszer másnaposság ellen .
2011. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
1 dupla kávé hidegen cukor nélkül, citromot facsarj bele, legalább jó evőkanálnyit.Tuti módszer, többszörösen kipróbálva, több emberen tesztelve-:)
2011. aug. 5. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Másnaposság ellen és a gyógysört használom és általában segít. :) Mielőtt valamelyik idióta megkérdezi mi az a gyógysör elmondom , hogy sima sör csak ilyenkor jót tesz.:D
2011. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Legalább is nekem ilyenkor elmúlik a fejfájásom. :)
2011. aug. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! Azt hiszem ezt a citromos kávét kipróbálom,habár elképzelni sem merem mennyire lesz gusztustalan íze. :)
2011. aug. 5. 07:40
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi neked is,de én most nem tudnám sörrel indítani a reggelt. :)
2011. aug. 5. 07:42
 8/11 anonim ***** válasza:
3 pohár? Fejfájás? Nem irigyellek, sose voltam másnapos. Én is voltam tegnap a borkarneválon, de hát na.
2011. aug. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jó,hogy azt nem írod,hogy egy alkoholista állat vagyok...
2011. aug. 5. 08:02
 10/11 anonim ***** válasza:
Az amerikaiak a másnaposság ellen szívesen mixelnek egy „prériosztrigát”, ami a következőkből áll: egy nyers tojássárgája, ketchuppel, Worcester-szósszal és borssal összekeverve. Próbáld ki, ezek szerintem nem emberek.
2011. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!