Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől zsírosodik ennyire a fülem?

Mitől zsírosodik ennyire a fülem?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja a szokásosnál is jobban zsírosodik a fülem. Természetesen rendszeresen tisztálkodok és füleimet is rendszeresen takarítom, mielőtt valaki azt gondolná igénytelen vagyok! De annyira zsírosodik mind a kettő, hogy sokszor már viszket és megőrülök tőle. Kipróbáltam már a fülspray-t is de az sem használt. Ha fürdés közben szappannal, habfürdővel pucolom meg, akkor gyönyörű szépen letisztul és teljesen matt és sima lesz, de reggelre ugyanúgy "benedvesedik" és semmit nem ér az egész. Mi a jó eget csináljak vele? Megőrülök tőle! Ja, és fülgyertyázni is szoktam!
2009. jan. 10. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen problémád van menj el dokihoz.Nekem akkor vannak hasonló tüneteim , ha megfázik a fülem.
2009. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 yuda ***** válasza:
100%
Családi tapasztalat,hogy többfélék vagyunk.Sajnos annyira is képes zsírosodni,hogy eldugul és alig hallasz.Vannak erre sprayk,cseppentők,amit te is írsz,de ha nem segít,akkor időnként ki kell mosatni.Ez egyébként alkati dolog.
2009. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen a fülem, nekem ráadásul még a ilyen "szilárdabb" is a zsír benne.

nem tudsz vele mit csinálni, alkati dolog. én sima vízzel mosom, időnként kitörlöm a külső hallójáratomat babaolajjal (kitűnően oldja koszt meg a zsírt!)

és évente 1X mindig ki kell mosatnom nyaralás előtt.

ja, sztem te se mosd minden nap babaszappannal. én se teszem már, mert kitapasztaltam, hogy ha minden nap szappannal mosom, akkor még durvábban zsírosodik.

2009. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!