Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem nem csak az arcbőröm,...

Nekem nem csak az arcbőröm, de a fülem is zsírosodik. Mivel szüntethetném meg a zsírosodást a fülemben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Mintha csak én írtam volna. :D Én is sokat küzködtem ezzel, mindent kipróbáltam, és arra jutottam, hogy minden reggel kitörölgetem vattával, és nekem úgy mattabb lesz. :PP De a fehér hintópor is jó, és aztán azt is kicsit kitörölgeted vattával. Nekem bevállt. :DD (de jó hogy végre van valaki akinek szintén ugyan ez a problémája)
2011. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Vatta, gratulálok! :)

Tudjátok, létezik olyan is, hogy víz, meg szappan. Nem is kell minden nap mosni, elég minden másnap, pl., és láss csodát, nem lesz zsíros a fületek! :)

2011. ápr. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első, én úgy szoktam, hogy arctisztító tonikot ráöntök egy kis vattára és megtörlöm a fülem belsejét, de ez sem segít.

A hintőport viszont kipróbálom!


Második: ki hitte volna. Én naponta kétszer mosom meg a fülem, mégis tiszta zsír, úgy hogy ez nem jött be. :/

2011. ápr. 6. 21:04
 4/10 anonim ***** válasza:
A zsíros bőrre való arcápolóid szerintem használd a fülednél is, vagy belülről zsírosodik?
2011. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Belülről zsírosodik, igen.
2011. ápr. 6. 21:23
 6/10 anonim válasza:
hát a szappan pont nem tesz jót a zsíros bőrnek. Én is az arctonikot szoktam erre használni, de szigorúan csak alkoholmenteset, pl. Bebe "young care", rózsaszín.
2011. ápr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tizenéves vagy? Ha igen, akkor a hormonális változások miatt van. Kinövöd. Addig meg tisztítsd fültisztítópálcikával. Ha már érettebb vagy, akkor orvos.
2011. ápr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, 15 éves.

Egyébként én alkoholosat használok. Mondjuk én legszívesebben alkoholmentest használnék, de tesóm alkoholosat használ ezért én is azt használok.

2011. ápr. 7. 19:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk tonikot használni a zsírosodás ellen, az kb. olyan, mintha kalapáccsal akarnál házat építeni: kell hozzá, de kicsit ki van ragadva a rendszerből.

Ennél értelmesebb dolog végigcsinálnod a teljes napi bőrápolást: arctisztító, arctonik, arctej valamelyik kozmetikai cég kiegyensúlyozó (zsíros bőrre ajánlott) bőrápoló szettjével. Az arcodnak jót fog tenni, de a füled belülről zsírosodását ez sem változtatja meg. Azt egyszerűen ki fogod nőni. Esetleg orvos segíthet, vagy egy táplálkozás szakértő.

2011. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Kedves második, nem kell kinevetni ezért, azt hiszed nem próbáltam már ki vizet szappant tonikot és minden mást? De igen. Vannak olyanok akiknek ez nem használ sajnos.

Én sima vattát használok, semmit sem teszek rá.

2011. ápr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!