Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ki lehet valahogyan gyógyulni...

Ki lehet valahogyan gyógyulni az allergiából? Hogyan?

Figyelt kérdés

Az anyukám az állatszőrre allergiás, de nem mindegyikére.

Van valami gyógymód hogy elmúljon neki, vagy tünetmentes legyen?


2010. nov. 17. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

milyen állatszőrre, milyen allergiája jelentkezik tőle, úgy értem mik a tünetek? pl van aki tüsszög, van akinek ödémásodik a szeme, van aki viszket tőle és olyan is akad, akinek kiütéses lesz a könyöke pl, vagy a karja


egyébként van egy csomó gyógyszer, telfast, xyzal, zyrtec, stb.


de egy allergiaorvost mindenféleképpen fel kéne keresnie, azok általában úgyis jó fejek, nyugi

2010. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ. A macskaszőrre allergiás, de ott is csak a házimacskáéra, pl a perzsára nem az. A kutyára nem allergiás. A papagájra az (mondjuk annak nem szőre van)

a tünetei általában tüsszög, folyik az orra, viszket a szeme de nem vészesen. Más nem jelentkezik nála.

2010. nov. 17. 21:04
 3/6 anonim válasza:
Furcsa lehet, amit írok, de a férjemnek a fekete üröm allergája elmúlt attól, hogy Lenkey vitamint szedett. Elkezdte októberben, a következő év augusztusában már nem jött ki neki és azóta sem. Sokat vitatott dolog a Lenkey vitamin, de én csak jót tudok mondani róla.
2010. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincsen fémallergiája,akkor vegyetek ezüst kolloid oldatot és fogyasszon belőle minden este egy teáskanálnyit.1dl 1300ft-ba kerül.A 4éves kisfiamat gyógyitottam ki vele a súlyos allergiájából.Jó egészséget!:)

2010. nov. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:( nagyon jól hangzik amit mondtál de sajnos fémallergiája van ...:S
2010. nov. 21. 17:52
 6/6 anonim válasza:
Nekem is fémallergiám van, több üveg ezüstkolloidot elfogyasztottam már, semmi gondom nem volt tőle, mivel általában nem az ezüstre, hanem a nikkelre allergiások az emberek.
2010. nov. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!