Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A barátnőmmel nagyon jól...

A barátnőmmel nagyon jól megvagyunk. Elkezdődik az aktus, rendesen fel tud izgatni de aktus közben valahogyan elveszítem az erekciómat. Utána még fel tud izgatni, és utána oké a dolog. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Régebben nem voltak ilyen problémák vele, csak nagyon ritkán. Most viszont elég gyakori, mi lehet a probléma? Miért nem tart ki? 21/f
2011. nov. 2. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, de ne aggódj, ha így folytatod majd besegít a szomszéd srác, tudod ki kínlódna veled állandóan..
2011. nov. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet stressztől is, vagy teljesítési kényszered van a csajjal szemben.. ez velem is előfordul... az előző szomszéd srácos dumára ne is figyelj, ha a csaj ilyen akkor menjen is a picsbe... Velem is előfordul néha, attól is lehet ha előtte sokáig húz egyfolytában áll és mire odakerül a sor egyszerűen "elfáradhat" kicsit. de ha megoldja a problémád egy kis húzás akkor sztem semmi gond... viszont ha cigizel akkor az is lehet bár 21 évesen nem hinném (26F)
2011. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem egyszer fordult ilyen elő de akkor 40 perc petting és szex után, egyszerűen elfáradt, el se tudtam menni, csak reggel amikor folytattuk. nekem akkor alkoholtól lehetett meg vszeg azért mert előző nap vertem mert olyankor nem kívánom a szexet annyira, szal ne hokizz előtte, és akkor stabilabb lesz az erekciód.
2013. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!