Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek melyik a leghatásosabb...

Kinek melyik a leghatásosabb savlekötő, vagy gyomornedv elleni gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy kell írni, de Rennének ejtjük :D Rennée vagy Renneé, és tökéletes :) Mondom ezt én, aki nagyon savas vagyok...

Egyébként hallottam még a szódabikarbónáról, de azt még nem próbáltam; illetve a tejet mondják még sokan. Nos, ez azért nem jó, mert semleges kémhatású, és nem "hatástalanítja" a savat :)

2010. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Rennie antacidumra gondol az első, azt hiszem. :)

Amúgy én szódabikarbónázom, és az nekem gyorsan hat. Kicsit kellemetlen íze van (sőt nagyon is), de kibírható.

2010. nov. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én tejet iszom rá.
2010. nov. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, arra gondoltam :D

De minek túlbonyolítani? :D

2010. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, szódabikarbóna sok mindenen segít. szerintem egyáltalán nicns szörnyű íze... persze, nem is kellemes :D
2010. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tiszta víz.

Rosttabletta.

2010. nov. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már nem azért, hogy beszóljak, de ahogy az első is írta...

A tej nem jó sav lekötésére (kémia, 7. osztály...). Akinek az elmulasztja, az vagy csak beképzelte magának, vagy elmúlt magától...

2010. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én a rendszeresen szedhetőkre gondolok.Jelenleg a Pantoprasol Sandost szedem.De szódabikarbónát is kell használnom.:-(

Rosttabletta???Utána nézek.

Köszi

2010. nov. 21. 07:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, akkor már a refluxot is csak beképzeltem, ugye? Lesz*rom a kémiát, ha egyszer beválik, akkor beválik. Gyógyszereket nem fogok szedni, nem mérgezem magam azért, hogy a gyártóknak több pénzük legyen...
2010. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!