Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik a leghatásosabb allergi...

Melyik a leghatásosabb allergia gyógyszer?

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ebben otthon, de ha nagyon szenvedsz akkor kérj injekciót! Egyik rokonom is kért már, mert nagyon kiütötte őt az allergia és az injekció az sokáig hatásos. Ha érdekel, nézz utána, hogy hol lehet beadatni.
2011. aug. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én pont ma kaptam egy szteroidos injekciót. Kicsit fájt utána a karom de legalább nem fújom egész nap az orrom és nem könnyezik meg viszket a szemem. Ez állítólag két napig ilyen jó lesz, de van valami másik fajta, ami fél évig jó.
2011. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vigyázzatok a szteroidos injekciókkal! Nagyon hatékonyak, de rengeteg kárt is tudnak okozni a szteroidok szervezetben. Persze ha csak évente egy kell belőle az nem vészes, de a rendszeres használata csontritkulást, cukorbetegséget és számos más kárt is okoz. Sajnos tapasztalatból tudom.
2011. aug. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A gyógyszer (nálam, meg másnál se) ért sokat, mindegy melyik fajtát szeded. Káros hatása is van a legtöbbnek. Szedjél nagydózisú vitamint, nekem az hozta helyre.
2011. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Valami antihisztaminnal próbálkozz.
2011. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Volt egy év, amikor a Dr. Lenkei által gyártott vitaminokat szedtem, de az sem használt.

Volt claritine meg xyzal de azok sem váltak be.

Emellett Avamys orrspraym van, ez az egy ami tényleg jó. Minden nap, reggel és este, egy-egy fújás az orrlyukakba, de ez sem 100%os hatás.

Amúgy a szteroidos injekció szerintem nem árt ha egy évben egyszer használja valaki.

2011. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az orrsprékkel is vigyázni kell, rövid idő után MARADANDÓAN tönkreteszik a szaglásod, és az ízeket se fogod úgy érezni. (Mondjuk lehet hogy létezik olyan amelyik nem teszi tönkre, nemtudom.)
2011. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy A leghatásosabb gyógyszer. Mindenkinek más hatóanyag más dózisban.
2011. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
allegra forte
2020. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!