Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sokat alszom? Lehet ez...

Túl sokat alszom? Lehet ez valamilyen betegség tünete?

Figyelt kérdés
Általában 8-9 órákat alszok egy nap, de még ígyis szó szerint küzdenem kell hogy fel tudjak kelni:S
2010. dec. 1. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok és ha kinyomom ilyenkor az ébresztőt, akkor meglesz a napi 11-12 óra alvás is. :S
2010. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem olyan vészes. Egy embernek szüksége is van 8-9 óra alvásra. Akkor már gond lenne ha 10 órákat aludnál és még napközben is elszundítanál.

Ha azonban soknak találod akkor kezd el vastartalmú ételeket enni.

[link]

2010. dec. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LEHET betegség jele (pl. akár depresszió vagy súlyos betegség, ami állandó fáradtsággal jár), de sok embernél ez a természetes állapot, pl. nálam is.
2010. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is fontos, hogy mindig ilyen voltál-e vagy hirtelen lett sok alvásra szükséged. Ha mindig sokat aludtál, valószínűleg ennyire van szükséged. Ha változás állt be, akkor nem árt kivizsgáltatni, mitől.
2010. dec. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szokták fogni vitamin hiányra is.De rejtett betegség tünete is lehet.Nekem is volt ilyen problémám.Egy rutin jellegű vérvételen derült ki hogy rossz a májfunkcióm.Ez is fáradékonyságot álmosságot okoz állítólag.Gyógyszerrel ez helyre lett állítva az álmosság is elmúlt.Ez csak egy példa volt.De egy vérkép nem kerül semmibe.
2010. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!