Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hipertónia. Valaki? :/

Hipertónia. Valaki? :/

Figyelt kérdés
Hipertóniát állapítottak meg nálam, és ez azért rossz, mert nem tudom hogy tudnám ezt ugymond eltüntetni, megszüntetni vagy valami, mert itthon-suliban alapból idegesítenek, és a vérnyomásom az egekbe repül emiatt.Valakinek van valami ötlete?a végén infartust (vagy hogy irják) kapok... 15/L
2010. dec. 2. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
15 évesen ez igen súlyos probléma. Az otthoni légköröd ha nyugodtabb lenne, nem ugrana ki a vérnyomásod. Ez stresssztől és szorongástól is lehet. Nemtudom a háziorvosod nem írt fel vérnyomáscsökkentőt.
2010. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem írt fel semmit, laborba lettem beutalva jonéhány dolgot elfognak végezni, ja és azt kihagytam hogy tegnap volt egyik kezemen 150, másikon 160, és itthon ma megmértük és 170 et mutatott...tegnap estefele olyan idegesvoltam szerintem volt vagy 200 is, bár nem tudom, lehet csak túlzok..
2010. dec. 2. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:

A hypertonia magasvérnyomást jelent.

Lehet kapni a gyógyszertárban,drogériában galagonya-cseppet,az nagyon hatásos.

[link]

Persze mielött szedni kezdenél bármit is,kérd ki a háziorvos tanácsát!!!

A magasvérnyomás hosszú távon súlyosan károsítja a szervezetet,úgyhogy ne halogasd,sűrgősen kérj beutalókat kivizsgálás szempontjából,és járj utána szüleid segítségével,hogy mi okozza nálad a tünetet!Ebben a korban még inkább alacsonynak kéne lennie a vérnyomásnak,mint ennyire magasnak.Én 33 éves vagyok,és 140 körüli a mért értékem,amire már csökkentőt kell szednem..

2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!