Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Folyamatosan köhögök most...

Folyamatosan köhögök most keződött el nemrég de már nem bírom tovább. Hogyan tudnám megakadályozni?

Figyelt kérdés
Megfázásból most múlok kifelé...eddig csak szakaszosan köhögtem, most meg úgy rámtört a köhögés, hogy már nem bírom. Most is Strepsils-et szopogatok. Ha nem múlik el mit tegyek? =/
2009. jan. 17. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Fojtsd meg Isten, ne kínozd!:)

Nyalogass mézet, az segít.

2009. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy száraz köhögés, vagy jön fel váladék. Lehet, hogy azért tört rád most erősebben, mert most próbál felszakadni a lerakódás. Ilyenkor köptető szirupot érdemes iszogatni, hogy felhozza, de teljesen száraz köhögésnél ez nem használ, mert ha nincs lerakódás, akkor csak még jobban kínlódnál tőle.
2009. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Száraz köhögésem van. Semmi váladék nem jön most fel...
2009. jan. 17. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél Rhinathiol köhögéscsillapító szirupot (pontosan ez a neve), de vigyázz, ne a köptetőt, mert olyan is van belőle. De ha a patikában megmondod, hogy száraz köhögésre, akkor több mindent tunak ajánlani.
2009. jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lándzsás útifű szirup

illetve a DMben lehet kapni (valszeg mashol is) ilyen cukorkákat, amik pont erre jók: hársfa, kamilla, lándzsás útifű stb ízesítésben. nekem nagyon sokat segítettek. vagy a hagyományosabb negró.. :D abból is van sokféle, hagyományos, mézes, stb.

ami még általában be szokott jönni, azt a gyógyszertárban lehet kapni, az a neve, hogy pemetefű cukorka :D elég furi íze van, én kimondottan szeretem, az szokott még hamar segíteni (200 forint korul van)

2009. jan. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!