Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Koffein intravénásan, ki...

Koffein intravénásan, ki próbálta?

Figyelt kérdés
Ha kioldok 100mg koffeint egy tablettából annak elvileg 5ml vízben fel kell oldódnia. Mi történik, ha belövöm magamnak, esetleg intenzívebb, mint orálisan?
2010. dec. 4. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendes alvás és étkezés, ki próbálta?
2010. dec. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem próbáltam soha és nem is fogom, mert szerintem veszélyes. Ha nem kapsz pozitív választ, az lehet, hogy azért lesz, mert akik kipróbálták, bele is döglöttek.
2010. dec. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem próbáltam.


Mert hülyeség, én maradok az orális fogyasztásnál :)

Ha tényleg kalandra vágysz, igyál energiaitalt.

2010. dec. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Több okból nem jó ötlet. Bolus koffeintől akár kamrafibrillációt is kaphatsz (praktikusan meghalsz), a tablettát pedig nem arra találták ki, hogy vénásan pancsoljanak vele, így ebből is lehet egy rakás szövődmény. Inkább aludj egy nagyot, aztán igyál egy kis zöld teát...
2010. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve az elképzelés,h sima vizbe akarod feloldani,már az maga is halálos.
2010. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem feldobod a talpad, hacsak nem vagy vegyész egy jól felszerelt laborban, és nem tudod tisztán csak a koffeint kivonni a cuccból, az adalékanyagok nélkül.

egyébként ha már ilyesmin gondolkodsz, ott az adrenalin.

de ha mentős sem vagy, így nem férsz hozzá orvosi cuccokhoz, akkor még mindig ott a spuri, annál kézenfekvőbb megoldás nem tudom miért kéne.

ne kotyvassz.

2010. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!