Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Coderit n tablettáról vélemény...

Coderit n tablettáról vélemények? Hallottam, hogy ez az elhúzódó, krónikus száraz köhögésre jó. Hónapok óta kínlódom ezzel, vélemények a coderit n-ről?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 18:28
 1/4 gfero ***** válasza:
szerintem nem normális hogy hónapokig szeded a gyógyszert és semmi hatása nincs.a rhinathiol tusso egy nagyon jó köhögéscsillapító ,nem ártana egy orvosi vizsgálat mert lehet más probléma a háttérben
2010. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek hónapok óta egy gyógyszert se. Többet felírt az orvosom, de tartósan nem mulasztotta el a száraz köhögést. Már voltam tüdőgondozóban, nem tudtak megállapítani semmilyen rendellenességet. CT-n is voltam. Azért érdekelnének a vélemények a coderitről mert úgy hallottam, ez elég jó gyógyszer.
2010. dec. 5. 08:31
 3/4 anonim válasza:
Aha, elég jó, tavaly majdnem elpatkoltam tőle...
2012. jan. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Claude Leon válasza:

Furcsa ez az oldal.

Az előbb, egészen más válaszok szerepeltek, aztán sikerült bejelentkeznem, és egészem mások a válaszok :/


Na, de hogy ne csak offoljak, elég hatásosan csillapítja a köhögési ingert, de épp ezért, pl. ha hurutot, vagy egyebet kellene felköhögni, akkor veszélyes, mert valóban megakadályozza a köhögést, és ezzel ezeknek a dolgoknak az ürülését.


Amennyire itthon megfigyeltem többhetes, száraz köhögés oka is lehet kezdődő hurut, kakukkfűteát(vagy szirupot) próbáltad már?

(igaz, 2 héten túl, vagy a tünetek romlása esetén azt sem javasolnám)

Meglepő de egyszer-egyszer még az édesgyökér használ.

2012. dec. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!