Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valami hazi praktikatok a...

Van valami hazi praktikatok a szekrekedesre?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig problemam volt ilyen teren , de amiota dietazom , jan 1-e ota , egy heten 1-szer , 2-szer megyek nagydolgozni!Kerlek segitsetek, mert hashajto tablettara nem szeretnem raszoktatni a szervezetemet....mit kellene ennem , vagy innom , hogy legyen normalis szekleturitesem?
2009. jan. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A BANÁN SEGITI A BÉL MÜKÖDÉST,JOGHURT,PARADICSOMLÉ SOK FOLYADÉK ÉS MOZGÁS.
2009. jan. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia! Ismerem a problémádat, én is ezzel küdöttem. Banánt ne egyél, nagyon sok szénhidrát van benne. A mozgás a székrekedésen nem segít, csak a zsírégetésben meg az izomépítésben. Nekem nagyon jó módszerem van a székrekedésre.

Minden reggel egyél meg 1 darab almát. Én nem tudom miféle rostok, dolgok vannak benne, de biztos hogy a reggeli almától én a következő reggelt mindig nagydologgal kezdem, pedig nekem volt már olyan is, hogy 3 hétig nem volt semmi, annyira székrekedős típus vagyok! Ismered a szűztea kapszultát? Gyógyszertárban vény nélkül kapható, 80 darab körülbelül 1700 forintba kerül, szóval nagyon olcsó! Abból a kapszulából minden este vegyél be 1 szemet. Ez nem hashajtó, természetes növényi cuccok vannak benne, nem tudod rászoktatni a szervezeted! Én már évek óta szedem, amikor érzem hogy magától nem fog menni, de annyira átállította a gyomromat, hogy pl már most 1 hónapja egy szemet se kellett bevennem, minden reggel 3-szor megyek a WC-be, és normális székletem van. Teljesen megváltoztatta az életem, nem bántanak a szelek, nem görcsölök már, nem vagyok felpuffadva.

Tehát a recept: minden nap reggel 1 alma és este 1 szem szűztea kapszula, az eredmény garantált és a közérzeted is jobb lesz tőle!!!!

Remélem tudtam segíteni!

Ja mégvalami: a szűztea kapszulás dobozon az van hogy napont 6-8 szemet vegyél be belőle, na azt ne csináld, semmiképpen :) 1 szem is bőven megteszi a hatását, és az is csak este! Szia

2009. jan. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én csak szeretném kifejezni egyetértésemet a 09:37-as válaszoló felé :) jó, hogy leírta én is veszek majd ilyen kapszulát. Bár én már olvastam, hogy rá lehet szokni erre is, de arra a napi egyre szerintem nem. És itt van rá az élő bizonyíték, hogy hatásos és nincs vele probléma ;)
2009. jan. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

A banán nagyon rossz ötlet...

Egyél joghurtot.

2009. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
sok sok rost! igyál rostos leveket, és sok almát egyél! elvileg a rostos ételek lágyítják a székletet....ja, és ne egyél semmi nehezet...
2009. jan. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aszaltszilva kamillatea olivaolaj
2009. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hanyagold a húst. Nekem nagyon bejött, pedig imádom.
2010. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!