Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen teát vagy gyümölcsöt...

Milyen teát vagy gyümölcsöt ajánlanátok székrekedésre?

Figyelt kérdés

Van hogy naponta 2 szer is kimegyek, utána 3 napig semmi, és így tovább. Igazából nálam ez mindig is így volt.

De sokszor puffadok, és fáj is a hasam(nem a gyomrom),a belek reggel mikor felkelek(lehet csak rosszul alszom a hátam miatt és attól fájdul meg). Van itthon salaktalanító és csalán tea. melyiket merjem?


Ezenkívül olvastam hogy a sárgabarack gyulladáscsökkentő és béltisztító, vettem is , meg szilvát is.


2011. aug. 7. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Mályvatea. Próbáld ki, nekem jó volt.
2011. aug. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A családunkban valaki évekig küszködött hasonló problémákkal, és végül a Hunyadi János gyógyvíz jelentett megoldást, ami a gyógyszertárakban, de már nagyobb áruházláncokban is kapható. Nem írnak semmilyen káros mellékhatásáról, és valóban használ, hogy kinek mennyi, az egyéni. Minden rá van írva. Gyakorlatilag folyamatosan lehet használni, ha szükséges.
2011. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

és ez a gyógyvíz mennyibe kerül?


Mályva teát ritkán látok, van filteresban is?

2011. aug. 7. 09:45
 4/9 A kérdező kommentje:
ben
2011. aug. 7. 09:45
 5/9 A kérdező kommentje:

Első: neked voltak görcseid tőle, mert sok helyen olvasom hogy görcsöltek..stb.

Lehet ilyet kapni a Dm-ben, vagy Rossmannban, vagy csak a gyógyszertárban?

2011. aug. 7. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:
foghagyma, gyulladást csökkent serkenti az emésztés, egyél sok zöldséget gyümölcsöt
2011. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! vettem gyümölcsöket, és mostanában majd főzeléket ilyesmit eszem szerintem.
2011. aug. 7. 10:53
 8/9 homo ludensz ***** válasza:
Filteres teát ne vegyél mert az fermentált és csak a neve az ami. Most ferencjóska vizet iszom minden reggel az ajánlott mennyiség az üvegen található.
2011. aug. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, szokott lenni görcsöm, de az addig tart, amíg ki nem jön...tehát, olyan, mint az erős hasmenés. Lehet kapni a DM-ben.

/első/

2011. aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!