Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek skizofrén vagyok?...

Szerintetek skizofrén vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Az van hogy ha valami balul sül el, vagy valami rosszul csinálok akkor arra gondolok hogy van egy bátyám és az mindenben igazat ad nekem, és utána erősebb leszek. Lehetséges valamilyen orvos nélküli kezelés?
2010. dec. 6. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem az
2010. dec. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem skizofrénia.
2010. dec. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem skizofrénia ez hanem csak egy hit amivel ápolgatni próbálod a lelked.

A vallásosok is ugyanezt teszik csak ők nem a nemlétező báttyukra gondolnak hanem istenre.


Csupán ennyi a különbség.Nincs itt semmi baj..


Skizofrénia az lenne ha nem csak hogy gondolnád,hanem látnád és hallanád is(úgy mint ha létezne)és a hétköznapi életbe folyamatossan osztaná a "tanácsait".

2010. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem hallom csak mindig gondolok rá, és észrevettem h emiatt öntelt vagyok
2010. dec. 6. 23:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt álmodozásnak hívják, majd idővel kinövöd. Teljesen ártalmatlan.
2010. dec. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy álmodozás, fantáziálás. Szerintem nincs ember a földön, aki ne fantáziált volna már egy olyan személyről, aki hiányzik az életéből. Nem feltétlenül egy báty, akár egy barát,egy szerelmi társ is lehet. Mikor egyedül voltam, és pl. főztem magamnak, elképzeltem, hogy a "nagy Ő-nek" főzök valami finomat. Gyakran elalvás előtt is arra gondoltam, hogy ott fekszik mellettem. Persze nem volt senkim. ne aggódj, ez teljesen normális! :)
2010. dec. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!