Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A munkatársamnak 2 héte nincs...

A munkatársamnak 2 héte nincs széklete, és nem is érzi szükségességét. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 18:08
 1/6 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nem lehet, hogy otthon végzi el a dolgát? Amúgy elő elő fordul az emberrel, hogy székrekedése van de azért 2 hét nagyon durva
2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
húha, sajnos az okát nem tudom, de a következménye egy jó nagy bélcsavarodás is lehet stb. ami nagyon veszélyes, szerintem s.o.s. keressem fel egy orvost, vagy próbáljon meg hashajtót szedni, lehet patikában recept nélkül is kapni elég kíméleteseket de hatásosakat is.
2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
mondta h használt már hashajtót de csak minimálisan hatott,de amúgy rendesen eszik meg minden. a bélcsavarodást nem vette volna már észre?
2010. dec. 7. 18:19
 4/6 anonim ***** válasza:
az egyik ismerős ugyan ilyen problémával szenved. Alkalmanként 2-3 üveg szűretlen búzasört érdemes lenne kipróbálni,(ismerősnél működött) de csak akkor, ha 1-2 napig biztosan wc közelben lesz! Az élesztőgombák kifejtik hatásukat, ráadásul természetes!
2010. dec. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti recept nincs. 2 hét pedig sok ahhoz, hogy nekilásson kísérletezni.
2010. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk a szűretlen búzasört én is bátran ajánlom. Nem hashajtónak (nekem nem tűnt fel, hogy az lenne, bár nem is nyomtam le hármat egyszerre), csak úgy. Nem tudja miről marad le, aki nem próbálja ki. :)
2010. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!