Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit vegyek ajándékba a munkatá...

Mit vegyek ajándékba a munkatársamnak?

Figyelt kérdés

Mit vegyek a munkatársamnak névnapjára,Rendőrök vagyunk és szinte semmi közös nincs bennünk(nem rossz értelembe).Nekem már van kisgyerekem ők még csak tervezik,én kertes házban lakom ő panel.Mit vehetnék neki.

Kis dologra gondolnék és frapáns,esetleg vicces kis apróságra.

Valakinek valami jó kis ötlete?

Sűrget az idő!!!!


2011. jún. 20. 13:10
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Bár én fiatal vagyok, de apukám nem rég kapott munkatársaitól ajándékot, szóval tudok pár ötlettel szolgálni:D

A legutóbbi ajándék egy oklevél volt, aminek a címe: Zseni- Oklevél

És ez állt benne:Annak az embernek aki mindenhez ért,mindenben a legjobb, a legokosabb, legügyesebb, és nincs megoldhatatlan feladat számára..

Ja és egy vicces kép van rajta egy tipikus "Einsteint" ábrázol aki a számítógép mögött ül + ez az oklevél fakeretbe van téve..

A másik, egy agyagból készült teknős, aminek az aljára rá van írva,hogy melyik műszaktól kapta és a dátum..

A harmadik hasonló, csak bagolyt ábrázol a szobor:D

De szerintem egy kisebb járőrkocsi s megteszi vagy hasonló kis apróság:D

Ha nem is annyira, de remélem azért tudtam segíteni:)

2011. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!