Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Gyengeség, végtag fájdalmak, nyelési nehézség és jobb kar zsibbadása mitől lehet? Orvoshoz nem szeretnék menni?

2010. dec. 7. 22:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
A kérdező kommentje:

Bocsánat a látás zavart kifelejtettem.

# 1/18Időpont 2010. dec. 7. 22:46 Privát üzenet
nekem is ilyen panaszaim vannak,de több kisebb betegségem is van:)

A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/18Időpont 2010. dec. 7. 22:47 Privát üzenet

Pedig az orvos adhat autentikus választ.

Ha ég a házad, akkor is véleményeket kérsz idegenektől, mert nem akarsz tűzoltót hívni?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2010. dec. 7. 22:48 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szeretnék,mert félek.Anyukám SM beteg.

# 4/18Időpont 2010. dec. 7. 22:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

18 éves vagyok,nem lehetek beteg.

# 5/18Időpont 2010. dec. 7. 22:50 Privát üzenet

Tudod, ha időben fordulsz dokihoz, idejében el lehet kezdeni a kezelést.

Mitől félsz? Az igazságtól? Lehet az teljesen más betegség, de ha SM, akkor csak rosszabb lesz kezelés nélkül.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont 2010. dec. 7. 22:51 Privát üzenet

Majd ha x hónap múlva ágyhoz leszel kötve és közlik veled, hogy pár heted van hátra és ha időben kiderült volna a betegséged, meg tudtak volna gyógyítani, akkor félhetsz.

Kívánom, hogy ne így legyen, de ha olyan hülye vagy, hogy nem mész orvoshoz, akkor megérdemelnéd, már bocs.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 2010. dec. 7. 22:52 Privát üzenet

"Nem szeretnék,mert félek"

Sok betegség gyógyítható, ha időben észreveszik. Minél tovább húzod, lehet, hogy annál kisebb esélyed van a gyógyulásra.

Ezzel persze nem azt mondom, hogy biztos komoly bajod van, mert őszintén szólva halvány lila fogalmam sincs mi bajod. És ennyiből senki nem is fogja tudni megállapítani.

Menj el orvoshoz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont 2010. dec. 7. 22:53 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

elkezdek orvoshoz járni,vagy találnak minden bajt,vagy azt mondják,hogy kitalálom.

# 9/18Időpont 2010. dec. 7. 22:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Kihez kéne mennem?Neurológia?

# 10/18Időpont 2010. dec. 7. 22:56 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jobb és bal oldali hasi fájdalmak a bordáknál ill. hasi fájdalom a jobb oldalon a köldökömig (olyan mintha fel lenne puffadva az egész 'szerv') milyen betegség tünete lehet ez?
2 hete bevizesedett a jobb lábfejem. Ha lépek, ha ülök, ha pihentetem, mindenhogy fáj. Még nem voltam orvosnál vele. Érdemes elmenni? Mi lehet a gond?
A jobb oldalt állandóan be-be szúrkál nagyon erősen a fejemben valami, mindig más ponton vagy 2-3 hete. Idegi alapon lehet valami?
Mit csináljak punnyadás ellen, ami hasznos és jobb kedvem lesz tőle?
Nagyobb tüsszentés után miért megfájdul a jobb lágyékomban?
Vérnyomás. Bal karomon 152/108, jobb karomon 126/81? Melyik a mérvadó?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!