Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyengeség, végtag fájdalmak,...

Gyengeség, végtag fájdalmak, nyelési nehézség és jobb kar zsibbadása mitől lehet? Orvoshoz nem szeretnék menni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 22:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Meg is nyugodnál, ha elmennél orvoshoz, mert akármi is a bajod, kezelnék. De az is lehet, hogy pszichés a bajod, mert félsz az anyukád betegségétől, és akkor a kivizsgálások utáni negatív leletektől rögtön el is múlna. Egyetlen teendőd van: orvoshoz menni és mindent részletesen elmondani neki.
2010. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz, majd ő küld, ahova akar.
2010. dec. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Így van, házidoki.
2010. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én is hasonló tünetekkel mentem dokihoz,voltam MR-en,mert állandóan fájt a fejem,meg a nyakam,kiderült,hogy nyakcsigolya kopásom van,ettől van a szédülésem is,vashiányos vérszegénységem miatt a többi tünetem,a pajzsmirigy túlműködés összes tünetét produkáltam,de mivel a TSH-m normális volt,nem foglalkoztak velem tovább....vasat szedek még fél évig,azt ellenőrzik és kész....a szédülésemre,kézremegésre,meg a szapora pulzusomra és még mellé néha nyelési nehézségemre ráfogta a háziorvoom,hogy ez pánikbetegség:) szerintem elmegyek majd egy magándokihoz,vagy olyan ORVOS-hoz,aki oki diagnózist álít fel és erre ad terápiát:)

addig meg elviselem,ahogy tudom:)

2010. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Nem hiszem,hogy beképzelem.
2010. dec. 7. 23:02
 16/18 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el dokihoz, mert ki kell zárni a komolyabb betegségeket. Ha meg idegi alapon van, ami nagyon könnyen lehet, akkor is lehet, hogy egy ideig kell rá gyógyszert szedned, úgyhogy ne nagyon halogasd!
2010. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Oké elmegyek,köszönöm.Új háziorviosomnál kezdhetem így?
2010. dec. 7. 23:10
 18/18 anonim ***** válasza:
Elképesztőnek tartom, hogy inkább itt egyesek itt kérdezgetnek inkább, minthogy orvoshoz menjenek. Ezek elég komoly tünetek ilyen fiatalon és ráadásul előfordult a közeli felmenődnél SM... Megértem, hogy félsz, de senki sem azért megy orvoshoz, mert az annyira élvezetes, hanem mert muszáj. Szerintem neked is muszáj lenne.
2010. dec. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!