Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez a derékfájás hatása?

Ez a derékfájás hatása?

Figyelt kérdés
Napi 8 órában üllőmunkát végzek. Észre vettem, hogy pár óra üllés után megfájdú a derekam, de vele együtt a hasam is. Mindig a jobb oldalamon a derekam és a hasam is. Nem tudom eldönteni, hogy a hasamról fáj vgy a derekam sugárzik ki.
2010. dec. 8. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg a vesém fáj?
2010. dec. 8. 19:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Van e problémád (gerinc vagy láb), mozogsz-e rendszeresen, túlsúlyos vagy-e? Így kicsit nehéz válaszolni
2010. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, és eddig még nem volt ilyen problémám. Fél éve dolgozom, és 2-3 hónapja vettem észre. Mozogni nem sokat mozgok, napi 8-9 órát ülök. 160cm és 60 kg vagyok.
2010. dec. 8. 21:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ezekből arra gyanakodnék, hogy a rendszeres ülés okozhatja. Nemtudom mennyire megoldható, de próbálj óránként felállni, sétálni egyet. És próbáld kihúzni magad. És ha megoldható beszerezhetsz egy ék alakú ülőpárnát, ami szinte kényszerít arra, hogy kihúzd magad. Mert kényelmetlen rajta görbén ülni.

[link]


Remélem tudtam segíteni ^^

2010. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. Utánanéztem a párnának, és úgy gondolom, hogy ki is fogom próbálni. Kicsit ugyan drágállom, de a gyógyszerek sem kerülnének kevesebbe.
2010. dec. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!