Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány hasizmot kell csinálnom...

Hány hasizmot kell csinálnom egy nap és mennyit ehetek ha 1 hét alatt le akarok fogyni egy kilót? Egy nap alatt mennyit?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Napi 1200 kalória szigorúan, és fél óra futás. Hagyd a hasizmot. Nekem most van előírva ez, heti egy kiló lemegy, a legelején talán nem, de pár hét, és csúszkálnak le a kilók. ;)
2010. dec. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is jó ha bekapcsolsz valami pörgős zenét otthon aztán táncolsz és ugrálsz rá jó nagyokat fél órán át. Első nap 5 perc, másnap kicsit több, egy hét mulva már 1 órán át is bírni fogod. Jó bulizást. Jobb mint a futás, legalábbis szerintem nem olyan uncsi, meg akkor ki se kell menni a hidegbe szétfagyasztani a torkodat.
2010. dec. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A heti 1 kg az lehet, h sok egy kicsit, de ha nagyon ráérsz mozogni és beleadsz mindent, akkor sikerülhet. A lényeg, h ne koplalással érd el ezt az eredményt, hanem mozgással. Az 1 200 kcal működik. Mindenképp kardió mozgást végezz. Csatlakozom az előttem szólókhoz. A futás és a táncolás is hatékony, ha végig magas a pulzusod. Én ajánlanám még a ZUMBÁT, itt egy link nézd meg. Szerintem nagyon szórakoztató.

http://www.youtube.com/watch?v=-myAVlxWBGs

Sok sikert!

2010. dec. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy reggelire és vacsorára csak egy jó pohár gyümölcsturmixot iszol. Beválik.
2011. jan. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!