Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet orrtörés vagy csak...

Ez lehet orrtörés vagy csak zúzódás?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyon csúnyán összefejeltem a barátommal. Mára kicsit mintha kék lenne az orrnyergem, és -nem mondom, hogy fáj- de nagyon érzékeny, a legkisebb érintésre is. Picit be is van dagadva. Ez orrtörés? Vagy csak az ütés miatt ilyen? Mennyi idő, míg elmúlik? Menjek orvoshoz? :S
2010. dec. 13. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem ferde nem feltéltlen kell dokihoz menni.Nekem már párszor beverték az orrom,olyankor olyan vagyok mint egy vacsuti,jo széles és kemény meg fáj,de hála hamar leapad.

Amúgy kick boxolok és versenyen néha megesik:)Mondjuk ha nagyon féj akkor jo megnézetni nehogy téyleg baj legyen és akkor derüljön ki ha leapad.De szerintem nem lesz baj.

2010. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!