Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma elestem és bevertem a jobb...

Ma elestem és bevertem a jobb kezemen a kisujjam alatt csontot. Bedagadt belilült. Tudom, hogy nem tört el csak zúzódás. Arra a kórházakban adnak gipszet, vagy sint? : /

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is tört már el a jobb kezem és szintén kisujj de nekem az élén tört el sínbe tették.
2011. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor szenvedett a jobb középső ujjam kosárlabdázás közben sérülést, utolsó alkalommal már teljesen feldagadt, mozdítani is alig bírtam, így elmentem a baleseti sebészetre...Reménykedtem, hogy adnak legalább egy "pihentető sínt", mivel már nem ez volt az első alkalom, hogy az az ujjam zúzódott,ráadásul ugyanott.6 és fél órát vártam arra, hogy az orvos közölje:borogassam...Se sínt, se gipszet nem adott...


Akkor megfogadtam,hogy csak akkor megyek legközelebb a balesetire, ha totálisan deformálódik a sérült végtagom, nyílt törésem lesz, vagy ha a mentő visz...Többé nem fogok 6 órát várni a semmiért...

2011. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!