Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar?! Ilyenkor mi a...

Alvászavar?! Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Apukám nappal rengeteget dolgozik, de pár éve nem tud jól aludni. Pár órát alszik és többet nem tud. Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. dec. 16. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

altató gyógyszer. (vagy alkohol, amitől iszákos lesz, vagy fű, amitől még le is csukják)

sajnos tudom miről beszélek, nekem semmi hókuszpókusz nem segített.

2010. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetris ***** válasza:

Ha rengeteget dolgozik, akkor vszeg túl van pörögve, és képtelen leállni a szervezete.

Talán ha töltenél neki a netről relax zenéket. Nagyon szépek vannak fent.

2010. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: tuti hogy nem drogozik, inni is csak ünnepekkor egy-két pohár bort... az altatótól meg tuti hogy nem tudja kipihenni magát...

Második válaszoló: Hát valahogy nem tudom elképzelni ahogy relaxációs zenéket hallgat éjjelente, de megpróbáljuk :)

2010. dec. 17. 19:55
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha minden este elszív egy jó ződet akkor biztos menni fog! Viszont ha abba hagyja akkor jobb ha leszámol! /nak/
2010. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%

A fűtől tényleg jól lehet aludni. Én minden este eltolok egy spanglit,remekül alszom. 7-8 óra alvás elegendő is, hogy teljesen kipihenjem magam. Soha nem kell ébresztgetni, mindig magamtól kelek,és egész nap kipihent vagyok. Nem vagyok sem elbutulva, sem leépülve, pedig már jó ideje szívok. Van munkahelyem, jól keresek, normálisan élek. Szóval az egy tévhit, hogy a fűtől leépülnek az emberek. Nyilván, van olyan is,de szerintem ritka.

Ha apukád nem szeretne ilyesmivel élni, még a különböző elalvást segítő gyógyhatású készítményeket tudom ajánlani, mint pl. a sedacur.

2010. dec. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző! Te füvezz nyugodtan, de azért másokat ne akarjál rábeszélni! A kérdezőnek: Mondd meg apukádnak, hogy este már ne egyen nehéznek számitó ételeket, édességet, inkább egy kicsi mennyiségü fehérjét, húst, kevés zöldséggel, azonkivül pótolni kellene a Magnéziumot, és a Kalciumot, valamint B1-vitamint, ami megnyugtatja, valószinű hogy stresszel az öreged. Persze nem a gyógyszertári vitaminokat javaslom, mert azokba nincs elég mennyiség, hanem vagy a Vitaminkirályos, vagy a Lenkeis készitményeket!
2010. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szobatársam is Lenkeis cuccokat eszik és mindig csak alszik!
2010. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tuti hogy nem fog füvezni, azért ő mégis csak egy felelősségteljes apuka :) Most éppen fogyózik, szóval nagyon keveset eszik. Majd mondom neki ezeket a vitamonokat, de valószínűleg ismeri őket mert a szüleimnek gyógyaszi segédeszköz boltjuk van. Mégegyszer köszönök mindent, de ha valakinek van még ötlete, nyugodtan leírhatja :)
2010. dec. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!